Poznaj aplikację

Aplikacja Ucanbefit.pl, to inaczej Twój mobilny trener, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel. Redukcja wagi, nabranie masy mięśniowej, poprawa ogólnej sprawności i kondycji fizycznej, a może dojście do pełni sił po kontuzji już nie będzie dla Ciebie problemem, ponieważ przygotowane plany treningowe i dietetyczne pomogą w skutecznym dojściu do wymarzonej formy. Znajdziesz tu wiele filmów z ćwiczeniami, które dokładnie pokazują technikę wykonywania ruchu i udzielają wskazówek na co zwracać uwagę. Prócz ćwiczeń i planów możesz korzystać z gotowych filmów treningowych, które znakomicie nadają się do wykonywania w domu lub na siłowni o każdej porze. Dieta i zdrowe przepisy, to nieodłączny element systemu, który pomoże Ci wypracować zdrowe nawyki żywieniowe, co bezpośrednio wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Efektywne treningi

Przygotowane plany treningowe oparte są na dużym doświadczeniu trenerskim, co skutkuje zadowalającymi efektami, takimi jak: poprawa zdrowia i samopoczucia, jędrna i umięśniona sylwetka, polepszenie jakości życia i zwiększenie atrakcyjności fizycznej oraz pewności siebie. Skomponowane są w taki sposób, aby niwelować ryzyko kontuzji i przeciążeń jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom intensywności dla danego poziomu zaawansowania. Regularne ćwiczenia zawarte w naszej aplikacji i stosowanie się do zaleceń gwarantują osiągnięcie pożądanych efektów i radość z wymarzonej sylwetki i dobrego zdrowia. Nie czekaj i zacznij już dziś!

Twoje zaangażowanie + nasza wiedza i profesjonalizm = twój sukces

Wybierz rodzaj treningu

Kondycja

Trening poprawiający kondycję

Zobacz więcej

Figura

Trening kształtujący sylwetkę

Zobacz więcej

Mięśnie

Trening budujący mięśnie

Zobacz więcej

Sport

Trening poprawiający motorykę

Zobacz więcej

Współpraca z profesjonalistami

Pomożemy Ci pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nabrać masy mięśniowej, uzyskać wymarzoną sylwetkę, poprawić kondycję fizyczną, przygotować się do testów sprawnościowych oraz udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu treningu, diety i suplementacji. Treningi z każdym z nas cechują się profesjonalnym i indywidualnym podejściem oraz miłą atmosferą. A wszystko, to po to abyś Ty mógł osiągnąć maksimum efektów w sposób zdrowy i bezpieczny!